Polska Produkty Pomoc techniczna Gdzie kupić Kontakt

"Zostaw swój znak" z tabletem Bamboo

Veracomp wprowadza do sprzedaży tablet Bamboo firmy Wacom.
Veracomp wprowadza do sprzedaży tablet Bamboo firmy Wacom. Jest to nowy konsumencki tablet piórkowy, który pozwala uzytkownikom w pełni wykorzystac mozliwosci stosowania pióra, bedace częścią współczesnych systemów operacyjnych, zwłaszcza Windows Vista firmy Microsoft.

Czarny tablet Bamboo w elegancki obudowie przeznaczony jest do użytku we wnętrzach mieszkalnych i w biurach, ułatwiajac prace w programach takich jak Word, Excel, PowerPoint oraz obsługę poczty elektronicznej, oferuje on bowiem nowe indywidualne mozliwosci stosowania komputera. Tablet Bamboo wykorzystuje pionierskie doswiadczenie firmy Wacom w rozwoju intuicyjnych narzedzi wprowadzania danych. Technologia ta jest teraz dostepna dla masowego odbiorcy.

Panoramiczne pole robocze tabletu formatu A6 w połaczeniu z ergonomicznym bezprzewodowym piórem niewymagajacym baterii, daje optymalne mozliwosci wykorzystania pisma recznego oraz odpowiada coraz popularniejszym na rynku komputerom i laptopom z monitorami panoramicznymi. Rozpoznajace siłe nacisku pióro to doskonałe narzedzie do recznego pisania tekstów, wprowadzania notatek i nawigacji. Dzieki niewielkim rozmiarom tablet Bamboo jest przydatny dla osób pracujacych poza biurem.

Idealny do personalizacji dokumentów i e-maili tablet Bamboo w połaczeniu z mozliwosciami pióra dostepnymi w nowych systemach operacyjnych, daje mozliwosc wykorzystania funkcji atramentu cyfrowego takich jak „długopis" czy „marker" ułatwiajacych podkreslania waznych czesci tekstu oraz dodawanie cyfrowych notatek do dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych czy slajdów prezentacji. Co wiecej, notatki moga byc dodawane do slajdów w trakcie trwania prezentacji, sesje na zywo moga wiec miec walor interaktywnosci. Listy elektroniczne mozna personalizowac dodajac do nich odreczny podpis, tekst, szkic lub rysunek.

Bamboo pozwala wykorzystac zaawansowane funkcje pióra takie jak na przykład rozpoznawanie pisma recznego. Notatki wykonane w pospiechu podczas rozmowy telefonicznej badz na spotkaniu, moga byc dokładnie zamienione w drukowany tekst.
Wystarczy nacisnac jeden przycisk. Odrecznie wykonane szkice i schematy moga być zmienione w symbole, tabele i wykresy. Podobne mozliwosci w systemie Mac OS daje funkcja Inkwell.

Praca za pomoca tabletu i pióra nie tylko zmniejsza ryzyko powstania bolesnych zespołów przeciazenia nadgarstka, ale równiez poprawia wydajnosc i produktywnosc. Dzieki precyzji pióra jest to bowiem szybka i dokładna metoda nawigacji po aplikacjach. Funkcja „Szybkie ruchy" systemu operacyjnego Vista pozwala przypisac znaczenie osmiu gestom wykonywanych piórem. Na przykład: szybkie uniesienie pióra w góre moze znaczyc „kopiuj". Uzytkownicy moga równiez szybko powiekszac i zmniejszac obrazy oraz przewijac strony za pomoca przycisków ExpressKeys oraz pierscienia dotykowego, w które wyposazono tablet Bamboo.

Stefan Kirmse, Global Brand Manager w firmie Wacom mówi: "Bamboo to kamien milowy w rozwoju firmy Wacom. Tablet ten został opracowany, aby dac wszystkim uzytkownikom komputerów nowy sposób porozumiewania sie i interakcji z komputerem oferujacy odbiorcom mozliwosc wyrazenia własnego indywidualnego stylu. Wierzymy, ze praca z cyfrowym piórem stanie sie powszechna i bedziemy wspierac rozwój tej technologii jako czesci nowego cyfrowego stylu zycia."
Tablet Bamboo jest dostepny u partnerow Veracomp w cenie 399 PLN. Gdzie kupić?

góra


© 2006 Veracomp SA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wacom, Cintiq, Intuos, Graphire, Volito, PenPartner są zastrzeżonymi znakami towarowymi Wacom Company, Ltd. Wszelkie inne nazwy produktów i firm są znakami towarowymi odpowiednich podmiotów.