Polska Produkty Pomoc techniczna Gdzie kupić Kontakt

Zestawy dla fotografów - amatorów!

Veracomp wprowadza specjalne zestawy dla fotografów - amatorów.

Z początkiem maja Veracomp rozpoczyna sprzedaż promocyjnych zestawów fotograficznych. W skład pakietu wchodzi aparat Premier DM-6365, oprogramowanie do retuszu zdjęć – Corel Paint Shop Pro X w wersji EDU oraz tablet graficzny PenPartner lub Volito2 (do wyboru). Promocja adresowana jest do pasjonatów fotografii, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę w świecie cyfrowej kreacji obrazu.

Zestaw oferowany przez Veracomp jest kompletnym rozwiązaniem, które pozwoli użytkownikom nie tylko robić zdjęcia, ale również retuszować czy modyfikować obrazy. Kupując pakiet, każdy będzie mógł w wygodny i łatwy sposób poprawić fotografie lub nadać im indywidualny wygląd.

Aparat, tablet i oprogramowanie mogą być oryginalnym prezentem, który z pewnością sprawdzi się w czasie wakacji. Jest to też narzędzie kreatywnej i rozwijającej umiejętności rozrywki. Dzięki intuicyjnej obsłudze wszystkich elementów zestawu, nawet dzieci będą mogły uwieczniać wspomnienia, a później ozdobić zdjęcia lub na przykład zrobić z nich kartkę pocztową.

Pakiety będą oferowane w specjalnych promocyjnych cenach:
»aparat Premier DM-6365 + Wacom PenPartner + Corel Paint Shop Pro X wer. EDU w cenie 777 PLN (sugerowana cena detaliczna brutto)
»aparat Premier DM-6365 + Wacom Volito2 + Corel Paint Shop Pro X wer. EDU w cenie 899 PLN (sugerowana cena detaliczna brutto)

Przy osobnym zakupie elementów pakietu, suma ich kosztów wyniosłaby odpowiednio: 1136 zł i 1206 zł z VAT.

Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Opisy poszczególnych części zestawu:

Premier DM 6365
Jest to aparat z korpusem w całości wykonanym ze stopu aluminium co poskutkowało małą wagą urządzenia. Pomimo niewielkich rozmiarów, posiada on 2,5 calowy wyświetlacz o rozdzielczości ponad 230 tysięcy pikseli i aż 20 zaprogramowanych trybów ekspozycji.

Matryca o rozdzielczości 6.0 megapikseli odwzorowuje obraz w 24-ro bitowym kolorze, zaś maksymalna rozdzielczość zdjęć wynosi 2816x2112 pikseli. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, do każdego zdjęcia możemy nagrać notatkę głosową o długości maksymalnej 30 sek.

Aparat może z dźwiękiem rejestrować również obraz ruchomy w jednej z dwóch rozdzielczości - 640x480 lub 320x240, który zapisywany jest w formacie AVI. Czas nagrania ograniczony jest jedynie dostępną w aparacie pamięcią - pojemność tej wbudowanej wynosi 27 MB. Można ją jednak poszerzyć do wielkości 1 GB po włożeniu w slot karty Secure Digital.

Ogniskowa obiektywu wg małoobrazkowego aparatu 35 mm, zawiera się w zakresie od 35 do 105 mm, dając przy tym możliwość trzykrotnego zbliżenia obrazu.

Zdając się na automatyczne ustawienia, można wybrać jeden z 20 zaprogramowanych trybów. Po wybraniu jeden z tych trybów, aparat ustawi wszystkie parametry mające wpływ na wygląd zdjęcia wg zaprogramowanych opcji. Istnieje również możliwość zapisania indywidualnych ustawień użytkownika jak np. czułość ISO, kompensację ekspozycji, czas naświetlania.

Wbudowana lampa błyskowa może działać w trybie automatycznym, wymuszonym, czy redukującego efekt czerwonych oczu.

Do aparatu producent dołączył na płycie CD zestaw niezbędnych aplikacji firmy Ulead. Dzięki Photo Explorer 8.0 w wygodny sposób można tworzyć wirtualne albumy zdjęć. Photo Express 5.0 pozwoli łatwo skorygować detale i dokonać przeróbki fotografii wedle gustu. Serię zdjęć można też połączyć ze sobą w programie Cool 360 SE i stworzyć w ten sposób statyczną lub dynamiczną panoramę fotografowanej okolicy.

Wacom Volito2
Czuły na nacisk tablet graficzny wyposażony w bezprzewodowe i bezbateryjne piórko oraz oprogramowanie ArtRage Wacom EditionEdition, dzięki któremu pióro przekształci się w pędzel, ołówek i wiele, wiele innych narzędzi malarskich.

Ergonomiczne, bezbateryjne i bezprzewodowe piórko. Obu jego przyciskom można przypisać dowolną funkcję, np. podwójny klik oraz funkcję prawego przycisku myszki. Czuła na nacisk końcówka piórka pozwala użytkownikowi na pełną kontrolę grubości rysowanych linii.

Zintegrowane z tabletem "miejsce spoczynku" piórka sprawia, że jest ono ciągle pod ręką, a urządzenie jest w stałej gotowości do pracy. Obszar aktywny tabletu pokryty specjalną folią sprawia, że podczas pracy użytkownik odnosi wrażenie rysowania ołówkiem na kartce papieru. Ergonomiczny kształt tabletu pozwala na pełny komfort pracy, zapobiegając jednocześnie syndromowi bolącego nadgarstka - RSI (zespół urazów wywołanych jednostronnym, chronicznym przeciążaniem kończyn górnych na odcinku dłoń-bark).

Wacom PenPartner
Jest to idealne rozwiązanie mobilne dla wszystkich, którzy chcą korzystać z tabletu w każdym miejscu, gdzie tylko rozłożą swój laptop. Obszar roboczy w rozmiarze A6 z 512 stopniami nacisku, pozwala nie tylko na ręczne edytowanie dokumentów, ale z odpowiednim oprogramowaniem umożliwia wykonywanie prostych prac graficznych oraz retusz fotografii. Niskie zużycie energii pobieranej bezpośrednio z portu USB (nie wymaga zasilacza zewnętrznego) nie powoduje zwiększenia zużycia baterii komputera przenośnego, jak to ma miejsce w przypadku innych urządzeń.
Dzięki dostarczonemu oprogramowaniu JustWrite Office można nanosić odręczne notatki na wszystkie aplikacje pakietu biurowego Microsoft Office (Word, Excel i PowerPoint). Teraz każdy elektroniczny list dzięki zastosowaniu tabletu może zawierać podpis, dokładnie taki sam, jaki składa się na standardowym liście. Prezentacje z użyciem programu PowerPoint staną się ciekawsze, m.in. przez wstawianie notatek, adnotacji, równań i małych rysunków na bieżąco w czasie ich trwania.
Dzięki temu malutkiemu tabletowi, nawigacja jest szybsza i dużo dokładniejsza niż przy użyciu tradycyjnych urządzeń wskazujących, zamontowanych w notebookach.
Tak jak i w innych tabletach firmy WACOM, tak i w tym przypadku, piórko PenPartnera zaprojektowane zostało w technologii Penabled Pen, czyli jest bezprzewodowe i bezbateryjne. Niska waga samego piórka oraz jego ergonomiczny kształt zapobiegają syndromowi bolącego nadgarstka - RSI (zespół urazów wywołanych jednostronnym, chronicznym przeciążaniem kończyn górnych na odcinku dłoń-bark), bardzo często występujące podczas używania myszki.

Corel Paint Shop Pro X wersja EDU*
Program Corel Paint Shop Pro X udostępnia kompletny zestaw narzędzi edycyjnych ułatwiających uzyskanie profesjonalnych zdjęć - szybko i sprawnie. Korzystając z programu Paint Shop Pro X, można korygować jaskrawość, kolor i niedoskonałości zdjęć, komponować zdjęcia pełne głębi i wyobraźni, nadawać im niepowtarzalny i pełen ekspresji wygląd. Łącząc opcje automatycznej korekty zdjęć i precyzyjnej edycji w nowatorskim Centrum edukacyjnym z funkcjami organizacyjnymi, program Paint Shop Pro jest pierwszym tego rodzaju, łatwym w użyciu edytorem zdjęć - dostępnym dla każdego, kto chce, aby zdjęcia wyglądały doskonale - i to po kilku minutach od uruchomienia programu.

Cechy programu:
1. Łatwość użycia: Uzyskaj zdumiewające efekty już po kilku minutach od uruchomienia programu dzięki nowatorskiemu Centrum edukacyjnemu
2. Wydajne i inteligentne narzędzia: Wszechstronny edytor zdjęć, łączący w sobie to, co najlepsze - funkcje jednokrokowej korekty zdjęć oraz zaawansowane narzędzia służące do dopasowywania ręcznego
3. Szybkość działania i reakcji: Rozpocznij pracę natychmiast dzięki błyskawicznemu uruchamianiu programu i nowym, szybszym narzędziom
4. Łatwy w użyciu edytor zdjęć, umożliwiający edycję grafiki wektorowej oraz udostępniający tradycyjne narzędzia środków artystycznych

Funkcje automatycznej korekty zdjęć i narzędzia precyzyjnej edycji pozwalają uzyskać znakomity efekt końcowy. Jeśli potrzebna będzie pomoc, zawsze jest pod ręką Centrum edukacyjne.
___
*wersja edukacyjna

 

góra


© 2006 Veracomp SA. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wacom, Cintiq, Intuos, Graphire, Volito, PenPartner są zastrzeżonymi znakami towarowymi Wacom Company, Ltd. Wszelkie inne nazwy produktów i firm są znakami towarowymi odpowiednich podmiotów.